Rozlúčka s maturantmi

Drahí naši maturanti,

dnes sa s vami lúčime s pocitom hrdosti a radosti. Roky, ktoré ste strávili v našej škole, boli plné úsilia, učenia, osobného rastu a spoločných zážitkov.

Vaša cesta na strednej škole bola plná výziev, ale aj vzácnych okamihov, ktoré vás formovali a pripravili na život mimo školských lavíc. Prežili ste tu mnoho nezabudnuteľných chvíľ – od prvých dní, kedy ste so zvedavosťou prekročili prah našej školy, cez vzrušujúce školské aktivity a súťaže, až po dnešný deň, kedy ste si z rúk pána riaditeľa, zástupcov zamestnávateľov a svojich triednych učiteľov prevzali maturitné vysvedčenia, výučné listy, osvedčenia od SOPK a tí najšikovnejší aj krásne odmeny.

Drahí maturanti, pred vami sa otvára nová kapitola života. Nech už vaše kroky povedú kamkoľvek, verte si a nevzdávajte sa svojich snov. Svet je plný príležitostí a vy máte schopnosti a odhodlanie ich využiť. Pamätajte, že ste vždy vítaní v našej škole, ktorá bude vždy vašim druhým domovom.

Sme presvedčení, že pred vami stojí sľubná budúcnosť. Prajeme vám veľa šťastia, úspechov a spokojnosti na vašej ďalšej životnej ceste. Buďte odvážni, tvoriví a hlavne šťastní.

VEĽA ŠŤASTIA!!!


Fotogaléria

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Jún 2024 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30